מעט עלי

הי, קוראים לי אורי.

אני אבא, בן זוג, בן, תלמיד, מטפל, מנחה קבוצות מדיטציה, חוקר ומדבר אבהות, טייס מסוקים במיל', מראתוניסט, נגר, כותב ועוד כמה תפקידים ומסיכות ששמתי על עצמי.

למדתי פסיכולוגיה מערבית ומזרחית, מתרגל ולומד דהרמה (הדרך הבודהיסטית) במשך למעלה מעשור, למדתי והוסמכתי בגישות האינט' האקומי וסאטיה, יש לי BA ו-MA ובימים אלו אני משלים תואר שני נוסף בפסיכותרפיה אינטגרטיבית באונ' חיפה. 

בדומה לקטע האחרון, כך גם בקליניקה - אני מאמין שמתחת לכל הכותרות, התארים, הנסיון והמסיכות ישנו אדם, ישנן עיניים, קול, נשימה, גוף, תחושה ותנועה, ישנם חלומות, רגשות, זיכרונות וכמיהות עמוקות שמשותפות לכולנו בני האדם. 

 

אחרי 13 שנה בשירות בחיל האויר כטייס מסוקי חילוץ והצלה, לאחר שעסקתי בבני אדם (הדרכה, פיקוד והצלה שלהם :), ולאחר עשור של לימוד ותרגול הולך ומעמיק של מדיטציה, בודהיזם והתודעה האנושית (מיינדפולנס, ויפאסנה, זן-בודהיזם - עשרות ריטריטים בארץ ובעולם), החלטתי לעזוב את המערכת הצבאית ולעבור לעבוד עם בני אדם במשרה מלאה.

למדתי גופי ידע רבים, מזרחיים ומערביים, תרגולים-חוויתיים כמו גם תיאורטיים-אקדמיים. 

אני אוטו-דידקט וסקרן מטבעי, ואמשיך ללמוד עד יומי האחרון. 

אין יום שאני לא נדהם ומתפעל מהמורכבות והיופי של התודעה האנושית, מהיכולות שלה כמו מהפתולוגיות שלה, בעיקר מיכולתו של האדם ליצור שינוי עמוק בחוויית חייו דרך היכרות הולכת ומעמיקה עם המיינד-גוף-נפש שלו, דרך האטה, התבוננות, שהות וחקירה של חוויית החיים שלו, כפי שהיא, ממש ברגע הזה.

צברתי נסיון רב בעבודה עם בני אדם, ואני מאמין גדול בתהליכי טיפול עמוקים כמו גם בכלים ומיומנויות שיאפשרו לאדם לעשות דרך משמעותית מחוץ לשעה השבועית בקליניקה.

אני "משתמש" בקליניקה ובקבוצות בכל קשת התורות והמיומנויות שלמדתי, כתלות באדם, בצרכיו ובעיקר במה שהרגע הנוכחי מבקש מאיתנו (מוזמנים לקרוא על החוויות האישיות בהמלצות). 

 

אוהב, נהנה ומלא בהשראה ממה שאני עושה, כמו גם אחריות וזכות עצומה לעסוק בעבודת הקודש הזו, ואין לי צל של ספק שלא אפסיק ללכת את המסע הזה עד לרגעי האחרון.

נהנה ואוהב שיחות טובות, נגרות, כתיבה (למגירה ובלוג), ריצה (מראתוניסט וטריאתלט לשעבר), את המדבר, סרטים טובים, אוכל וסקס ובגדול מהחוויה המיוחדת במינה הזו של להיות בחיים.

אשמח להקשיב, ללוות ולעזור לך במסעך ככל שרק אוכל.

"ניתן להגיע לאושר באמצעות אימון התודעה".

 טנזינג גיאטסו -

הדלאי לאמה ה-14